Nabídka doprovodného programu


Během vašeho pobytu pro vás rádi připravíme doprovodný program. Ať už jste u nás jen ubytováni, pořádáte oslavu či večírek, nebo u nás s firemními kolegy či přáteli trávíte delší čas. Můžeme vám nabídnout naše restaurační prostory a terasu s úchvatným výhledem na řeku Vltavu, nebo další venkovní i vnitřní prostory. Celý program sestavíme podle vašich přání a zajistíme, abyste odcházeli maximálně spokojeni.

Podívejte se níže, co všechno pro vás máme připraveno.

Programy v přírodě »

Masáže »

Muzikorelaxace »

Taneční večery »

Hudební večery »

Degustace vín »

Plavba lodí »

Projížďky na koních »

Programy v přírodě

Netradiční teambuildingy


Studie ukazují, že speciální aktivity v přírodě mají pozitivní dopad na stav mysli, snižují úroveň stresu, zvyšují pocit pohody, radosti ze života a přísun energie. Pomáhají otevřít mysl, přemýšlet mimo běžný rámec a dobře reagovat na proměnlivé prostředí. Také podporují kreativitu, spolupráci v týmu a celkovou pracovní výkonnost. Navíc čas strávený v přírodě snižuje krevní tlak, zlepšuje kardiovaskulární zdraví a podporuje celkovou fyzickou i psychickou kondici.

Smyslové procházky: Pomalé procházky bez mluvení, během kterých se účastníci zaměřují na vnímání přírodních podnětů pomocí všech smyslů. Dotýkají se rostlin, naslouchají zvukům přírody, vnímají vůně a pozorují různé textury.
Lesní aktivity: Vedeme skupinová i individuální cvičení v lesním prostředí, které podporují relaxaci, uvolnění a spojení se sebou samým a s přírodou. To může zahrnovat meditace, dechová cvičení, vizualizace a pozorování přírodních fenoménů.
Mindfulness aktivity: Různé aktivity zaměřené na mindfulness, které účastníky vedou k přítomnosti a uvědomění si svých myšlenek, emocí a tělesných pocitů. To může zahrnovat mindful walking, mindful eating, mindful breathing a další.
Tvoření a spolupráce: Tvorba přírodního umění na podporu kreativy a inovativnosti. Speciální hry a výzvy v přírodě, které vyžadují spolupráci a komunikaci mezi členy týmu.

Cenu uvádíme orientační za skupinu do 12 osob.

Služba

Trvání

Cena

Podvečerní program

2-3 hod.

5 200 Kč

Půldenní program

4-5 hod.

9 000 Kč

1 den bez večerního programu

7-8 hod.

21 500 Kč

1 den včetně večerního programu

8-9 hod.

26 500 Kč

2 dny bez večerního programu

2 x 7 hod.

46 000 Kč

2 dny včetně jednoho večerního programu

2 x 9 hod.

55 000 Kč

Massage

Podporující harmonii v těle


Čtyřruční jin-jang relaxační masáže, které jsou nejen blahodárné a zdravotně prospěšné – dochází k hlubokému pocitu lehkosti a vnitřní harmonie. Jedná se o intenzivní, zklidňující masáž, která přináší uvolnění svalového napětí a rovněž napomáhá odstranit následky stresu. Nejen uvolňují svalové napětí, ale také obnovují zdravý krevní oběh, čímž napomáhají ke správnému prokrvení končetin a především mozku. Proto jsou efekty mimo jiné psychické uvolnění a kvalitní spánek. Navíc díky tomu, že masíruje muž a žena, pracují s mužsko-ženskou energií a jejím vyrovnáváním.

Masáže hlavy. Laskavý dotek v oblasti hlavy, obličeje, vlasů a krku uklidňuje, odbourává stres, zlepšuje náladu a zklidňuje mysl, díky čemuž dochází k hlubokému uvolnění.

Cenu uvádíme za osobu

Trvání

Cena

Čtyřruční relaxační masáže

1,5 hod.

3 300 Kč

Masáže hlavy

0,5 hod.

600 Kč

Muzikorelaxace

Když nástroje začnou znít problémy se rozpouštějí


Zvuková lázeň podporuje celkovou regeneraci organismu a uvolňují tělo i mysl. Pohodlně si lehnete, přikryjete se, zavřete oči a necháte na sebe působit tóny a vibrace harmonizačních hudebních nástrojů. Cílem je především relaxace, tedy stav uvolnění svalového napětí a také duševní odpočinek. Během relaxace prochází tělo vnitřními proměnami, například se změní tep, dech se zklidní, postupně se rozpustí napětí ve svalech a mozek se dostane do velmi prospěšných hladin alfa (tyto stavy vnímáme také těsně před usnutím nebo po probuzení, kdy nás nic nebolí, nic netrápí…). To vše umožní snížit stres, úzkosti a zvýšit celkovou pohodu. Dojde k uvolnění těla i mysli – pravidelnou muzikorelaxací se mimo jiné upevňuje duševní i tělesné zdraví, zlepšuje pracovní výkonnost, lépe se soustředíme, méně unavíme a býváme v životě spokojenější.

Cenu uvádíme za skupinu

Trvání

Cena

Muzikorelaxace

1 hod.

3 500 Kč

Taneční večery

Vedené zkušenými lektory


Vybrat si můžete základy klasického, jazz dance, muzikálový tanec aj. Ukázku najdete here. Lektorka Denisa je taneční průvodkyně, choreografka a performerka. Vychází z jazzové taneční techniky contemporary dance. Rozpohybuje těla, uvolní napětí a podporuje dobytí energie. 

Intuitivní spontánní tanec. Ve spontánním tanci jdeme do těla, znovu se v něm zabydlujeme. Uvolňujeme se, otevíráme a energie znovu začíná proudit. Ožíváme. Následování rytmu či přirozeného toku své energie to je spontánnost, kterou tanec přináší. A intuitivní pro nás znamená, že nás vede k sobě, dovnitř, kde můžeme naslouchat svému vnitřnímu hlasu a vedení, své intuici. Lektorka Estel se svobodnému tanci se věnuje už více než 8 let, během nichž si vyzkoušela jeho různé směry – od tance s Raducou, přes intuitivní tanec duše, Movement Medicine, Open Floor a zpět opět k Raduce, u které v únoru dokončila dvouletý výcvik pro lektory svobodného vědomého tance nazvaný Fascinace tancem.

Cenu uvádíme za skupinu

Trvání

Cena

Základy klasického, jazz dance, muzikálový tanec

1,5 hod.

2 600 Kč

Intuitivní spontánní tanec

1,5 hod.

2 000 Kč

Hudební večery různého druhu

Živá nebo reprodukovaná hudba?


Máme k dispozici skvělou violoncellistku, která pořádá prožitkové hudební večery. Necháte se unášet podmanivými tóny a vibracemi violoncella a budete se chvíli věnovat jen sobě. Během večera se zvuk violoncella rozezní v různých situacích. Vtáhne vás do klasické hudby, která se vynoří z moudrých a zároveň humorných příběhů a nebo uslyšíte hudbu lidovou i se zpěvem. Margit je profesionální hudebnice, lektorka jógy, absolventka kurzů muzikoterapie a jógové terapie, a tak, v případě zájmu, lze večer propojit i s cvičením jemné jógy a protažením, které po celém dnu přijde vhod.

Také pro vás můžeme zajistit nezapomenutelnou noc plnou rytmů a tance. Naše večerní zábava s DJem vám zajistí skvělou atmosféru a hudbu, která vás udrží na parketu klidně až do rána, budete-li chtít. 

Cenu uvádíme za skupinu

Trvání

Cena

Prožitkový večer s violoncellem

1,5 hod.

10 500 Kč

DJ (orientační cena)

6 hod.

19 500 Kč

Wine degustation

Degustaci můžeme doplnit o pokrmy


Řízená degustace varianta A

Tato degustace zahrnuje 6 vzorků pro každou osobu a bude koncipována dle požadavků zákazníka z lokálních a zahraničních vín tak, aby odpovídala cenové nabídce.

Řízená degustace varianta B

Tato degustace zahrnuje 6 vzorků pro každou osobu a bude koncipována dle požadavků zákazníka z lokálních a zahraničních vín tak, aby odpovídala cenové nabídce. U této varianty můžeme připravit tematický balíček, který bude zaměřen na určitý region Evropy nebo určitou odrůdu.

Cenu uvádíme za osobu/akci

Upřesnění

Cena

Servis sommeliera a doprava

akce

8 000 Kč

Řízená degustace varianta A

osoba

750 Kč

Řízená degustace varianta B

osoba

1 250 Kč

Plavba lodí

Molo a lodě pro návštěvníky hotelu


Currently there is a pier for visitors to the restaurant and hotel. Four boats can be moored at the pier. A boat launching ramp is available by arrangement for guests and visitors to the restaurant.

Pro pohodové chvíle na vodě pro vás můžeme zajistit plavidla různého typu, která je možné si půjčit s kapitánem, nebo bez něho, jste-li vlastníkem průkazu VMP. Pro malé loďky s motorem 5 hp není průkaz potřeba. Nebo pro milovníky adreanlinu můžeme zajistit jízdu na vodním skútru, létání na Flyboardu, Jetpacku a Hoverboardu a vodní lyžování.

Ceny na vyžádání.

Horse riding

Včetně plné výstoje pro účely svatby


Přímo u hotelu nabízíme projížďky na koních do krásné okolní přírody, která nabízí široké možnosti tras pro začátečníky i pokročilé jezdce.


Navíc můžete koně využít také pro Vaši svatbu včetně focení s plnou výstrojí.

Cenu uvádíme za osobu

Trvání

Cena

Jízda na koni

1 hod.

800 Kč

Svatební focení s koňmi

2 hod.

na vyžádání

The hotel team looks forward to welcoming you


For more detailed information and a quotation, please contact us by e-mail info@hotel-mandat.cz or tel: +420 604 379 147.

en_GB