Jedinečná svatba

Váš den u nás


Uspořádejte svatbu v malebné přírodě na břehu řeky Vltavy. Díky umístění hotelu budete mít naprosté soukromí. Jsme pro Vás připraveni naplánovat svatbu od A-Z.

Nezapomenutelná hostina

Je-libo bohatý raut, venkovní grilování nebo tradiční svatební menu? Výběr je na Vás, sdělte nám svou představu a o zbytek už se postaráme my. Včetně svatebního dortu a dezertů.

Krásné ubytování

Náš hotel může nabídnout ubytování až pro 30 hostů v krásných pokojích s výhledem na řeku. Na novomanžele tu čeká překrásný apartmán s terasou.

Organizace

Rádi s Vámi naplánujeme program na celý den. Včetně svatební kytice, výzdoby, koordinace, fotografa, vizážisty i řidiče pro rozvoz hostů. Dále Vám můžeme nabídnout obřad přímo na pozemku hotelu, plavbu lodí nebo živou hudbu a mnoho dalšího.

Další akce

Oslavy všeho druhu


Připravíme Vám nezapomenutelnou rozlučku se svobodou, narozeninovou oslavu, večírek k promoci nebo k jiné, pro vás významné, události.

Čeká Vás nejen prvotřídní jídlo a servis, dokážeme také zajistit zajímavý program, včetně diskotéky, projížďky lodí nebo třeba lekci tance. Po akci můžete jet domů, nebo si odpočinout v našich luxusních pokojích či na našem hausbótu.

Zážitky

Speciální zážitková menu a jiný program


V průběhu celého roku pro Vás připravujeme řadu tradičních i netradičních akcí, na kterých Vás rádi přivítáme s celou vaší rodinou. Přijďte si k nám vychutnat jedinečnou atmosféru.

Sledujte náš facebook, ať vám žádná akce neuteče.

cs_CZ