Aktivity

Okolí našeho hotelu nabízí široké možnosti vyžití. Na této stránce Vám přinášíme souhrn toho nejlepšího.

Také nabízíme širokou nabídku doprovodného programu, více informací a ceny najdete zde:

Přímo u hotelu

Marína


V současné době je k dispozici molo pro návštěvníky restaurace a hotelu. U mola se mohou vyvázat čtyři lodě. Pro ubytované a návštěvníky restaurace je po dohodě k dispozici rampa, kde lze spustit loď na vodu. 

Projížďky na koních


Přímo u hotelu nabízíme projížďky na koních do krásné okolní přírody v ceně 800 Kč za 1 hodinu. Okolní příroda nabízí široké možnosti tras pro začátečníky i pokročilé jezdce.
Navíc můžete koně využít také pro Vaši svatbu včetně focení s plnou výstrojí.

Aktivity v okolí

TEPfactor Slapy


TEPfactor je unikátní týmová hra prověří týmového ducha a zajistí prožití hodin plných zábavy i adrenalinu, potrápí mozkovny a trochu se i zapotíte.

www.tepfactor.cz

Lanový park Slapy


Lanový park poblíž slapské vodní nádrže nabízí celkem 7 tras pro dospělé i děti s různou obtížností, vodní aktivity, relax zónu, kostičkov pro menší děti a další. 

www.lanovyparkslapy.cz

Paintball Masečín


Bezkontaktní adrenalinový sport, při němž je k vyřazení protihráčů používáno zbraní, které střílejí želatinové kuličky s barvou. Hřiště se rozkládá na ploše 24 000 m2 a je složeno z několika cvičných hřišť jako je Dobývání bunkru, Válečné aj.

www.paintball-masecin.cz

Golf Park Slapy


Vylepšit styl? Trénovat s profesionálem? Nebo si jen domluvit ochutnávkové golfové odpoledne s celou rodinou? Ať toužíte po čemkoli, můžou Vám to v Golf Parku Slapy splnit.

www.golfslapy.cz

Tipy na výlety

Vyhlídka Máj


Najdete ji nedaleko obce Teletín (cca 11 km od našeho hotelu) nad bývalými Svatojánskými proudy a otevírá se z ní jeden z nejkrásnějších pohledů na řeku Vltavu.

Svatojánské proudy


Nejstarší turisticky značená trasa v ČR. Ideální trasa vede z Třebenic do Štěchovic, je dobře značená (půjdete celou dobu po zelené) a skýtá nádherné pohledy. Vyhlídky nad Vltavou, stezka ve skalách, půvabná osada Ztracenka a na závěr unikátní kostel ve Štěchovicích. Doporučená trasa zde.

Zvolská homole


Trasu můžete zvolit buď od nádraží Davle a nebo z Vraného nad Vltavou do Prahy – Zbraslav. Cestou si vychutnáte překrásné vyhlídky nad Vltavou, Vrané nad Vltavou, Zvolskou homoli a mnoho dalšího. Doporučená trasa zde.

Keltské oppidum Závist


Největší známé keltské oppidum v Čechách i ve Střední Evropě na vrchu Hradiště zvaném Závist, nad dnešní Zbraslaví u Prahy. Byly zde objeveny stopy mnoha obytných a užitkových staveb a několik fází budování opevnění.

Zámek Mníšek pod Brdy


Klasicistní zámek Mníšek pod Brdy se třemi nárožními věžemi leží v centru města, přitom je obklopen parkem s rozlehlým rybníkem. Zámek byl sídlem nižší šlechty, která tu setrvala až do období první republiky. Je chráněn jako kulturní památka.

Barokní areál Skalka


Poutní místo s kostelíkem sv. Maří Magdaleny (zajímavostí je vnitřní výzdoba kostela, která imituje krápníkovou jeskyni). K vrchu Skalka vede z městečka Mníšek pod Brdy naučná stezka s obnovenou křížovou cestou s kapličkami z roku 1672. Od kostelíka je krásný výhled na město Mníšek pod Brdy i jeho okolí.

cs_CZ