Nabídka doprovodného programu


Během vašeho pobytu pro vás rádi připravíme doprovodný program. Ať už jste u nás jen ubytováni, pořádáte oslavu či večírek, nebo u nás s firemními kolegy či přáteli trávíte delší čas. Můžeme vám nabídnout naše restaurační prostory a terasu s úchvatným výhledem na řeku Vltavu, nebo další venkovní i vnitřní prostory. Celý program sestavíme podle vašich přání a zajistíme, abyste odcházeli maximálně spokojeni.

Podívejte se níže, co všechno pro vás máme připraveno.

Programy v přírodě »

Masáže »

Muzikorelaxace »

Taneční večery »

Hudební večery »

Degustace vín »

Plavba lodí »

Projížďky na koních »

Programy v přírodě

Netradiční teambuildingy


Studie ukazují, že speciální aktivity v přírodě mají pozitivní dopad na stav mysli, snižují úroveň stresu, zvyšují pocit pohody, radosti ze života a přísun energie. Pomáhají otevřít mysl, přemýšlet mimo běžný rámec a dobře reagovat na proměnlivé prostředí. Také podporují kreativitu, spolupráci v týmu a celkovou pracovní výkonnost. Navíc čas strávený v přírodě snižuje krevní tlak, zlepšuje kardiovaskulární zdraví a podporuje celkovou fyzickou i psychickou kondici.

Smyslové procházky: Pomalé procházky bez mluvení, během kterých se účastníci zaměřují na vnímání přírodních podnětů pomocí všech smyslů. Dotýkají se rostlin, naslouchají zvukům přírody, vnímají vůně a pozorují různé textury.
Lesní aktivity: Vedeme skupinová i individuální cvičení v lesním prostředí, které podporují relaxaci, uvolnění a spojení se sebou samým a s přírodou. To může zahrnovat meditace, dechová cvičení, vizualizace a pozorování přírodních fenoménů.
Mindfulness aktivity: Různé aktivity zaměřené na mindfulness, které účastníky vedou k přítomnosti a uvědomění si svých myšlenek, emocí a tělesných pocitů. To může zahrnovat mindful walking, mindful eating, mindful breathing a další.
Tvoření a spolupráce: Tvorba přírodního umění na podporu kreativy a inovativnosti. Speciální hry a výzvy v přírodě, které vyžadují spolupráci a komunikaci mezi členy týmu.

Cenu uvádíme orientační za skupinu do 12 osob.

Služba

Trvání

Cena

Podvečerní program

2-3 hod.

5 200 Kč

Půldenní program

4-5 hod.

9 000 Kč

1 den bez večerního programu

7-8 hod.

21 500 Kč

1 den včetně večerního programu

8-9 hod.

26 500 Kč

2 dny bez večerního programu

2 x 7 hod.

46 000 Kč

2 dny včetně jednoho večerního programu

2 x 9 hod.

55 000 Kč

Masáže

Podporující harmonii v těle


Čtyřruční jin-jang relaxační masáže, které jsou nejen blahodárné a zdravotně prospěšné – dochází k hlubokému pocitu lehkosti a vnitřní harmonie. Jedná se o intenzivní, zklidňující masáž, která přináší uvolnění svalového napětí a rovněž napomáhá odstranit následky stresu. Nejen uvolňují svalové napětí, ale také obnovují zdravý krevní oběh, čímž napomáhají ke správnému prokrvení končetin a především mozku. Proto jsou efekty mimo jiné psychické uvolnění a kvalitní spánek. Navíc díky tomu, že masíruje muž a žena, pracují s mužsko-ženskou energií a jejím vyrovnáváním.

Masáže hlavy. Laskavý dotek v oblasti hlavy, obličeje, vlasů a krku uklidňuje, odbourává stres, zlepšuje náladu a zklidňuje mysl, díky čemuž dochází k hlubokému uvolnění.

Cenu uvádíme za osobu

Trvání

Cena

Čtyřruční relaxační masáže

1,5 hod.

3 300 Kč

Masáže hlavy

0,5 hod.

600 Kč

Muzikorelaxace

Když nástroje začnou znít problémy se rozpouštějí


Zvuková lázeň podporuje celkovou regeneraci organismu a uvolňují tělo i mysl. Pohodlně si lehnete, přikryjete se, zavřete oči a necháte na sebe působit tóny a vibrace harmonizačních hudebních nástrojů. Cílem je především relaxace, tedy stav uvolnění svalového napětí a také duševní odpočinek. Během relaxace prochází tělo vnitřními proměnami, například se změní tep, dech se zklidní, postupně se rozpustí napětí ve svalech a mozek se dostane do velmi prospěšných hladin alfa (tyto stavy vnímáme také těsně před usnutím nebo po probuzení, kdy nás nic nebolí, nic netrápí…). To vše umožní snížit stres, úzkosti a zvýšit celkovou pohodu. Dojde k uvolnění těla i mysli – pravidelnou muzikorelaxací se mimo jiné upevňuje duševní i tělesné zdraví, zlepšuje pracovní výkonnost, lépe se soustředíme, méně unavíme a býváme v životě spokojenější.

Cenu uvádíme za skupinu

Trvání

Cena

Muzikorelaxace

1 hod.

3 500 Kč

Taneční večery

Vedené zkušenými lektory


Vybrat si můžete základy klasického, jazz dance, muzikálový tanec aj. Ukázku najdete zde. Lektorka Denisa je taneční průvodkyně, choreografka a performerka. Vychází z jazzové taneční techniky contemporary dance. Rozpohybuje těla, uvolní napětí a podporuje dobytí energie. 

Intuitivní spontánní tanec. Ve spontánním tanci jdeme do těla, znovu se v něm zabydlujeme. Uvolňujeme se, otevíráme a energie znovu začíná proudit. Ožíváme. Následování rytmu či přirozeného toku své energie to je spontánnost, kterou tanec přináší. A intuitivní pro nás znamená, že nás vede k sobě, dovnitř, kde můžeme naslouchat svému vnitřnímu hlasu a vedení, své intuici. Lektorka Estel se svobodnému tanci se věnuje už více než 8 let, během nichž si vyzkoušela jeho různé směry – od tance s Raducou, přes intuitivní tanec duše, Movement Medicine, Open Floor a zpět opět k Raduce, u které v únoru dokončila dvouletý výcvik pro lektory svobodného vědomého tance nazvaný Fascinace tancem.

Cenu uvádíme za skupinu

Trvání

Cena

Základy klasického, jazz dance, muzikálový tanec

1,5 hod.

2 600 Kč

Intuitivní spontánní tanec

1,5 hod.

2 000 Kč

Hudební večery různého druhu

Živá nebo reprodukovaná hudba?


Máme k dispozici skvělou violoncellistku, která pořádá prožitkové hudební večery. Necháte se unášet podmanivými tóny a vibracemi violoncella a budete se chvíli věnovat jen sobě. Během večera se zvuk violoncella rozezní v různých situacích. Vtáhne vás do klasické hudby, která se vynoří z moudrých a zároveň humorných příběhů a nebo uslyšíte hudbu lidovou i se zpěvem. Margit je profesionální hudebnice, lektorka jógy, absolventka kurzů muzikoterapie a jógové terapie, a tak, v případě zájmu, lze večer propojit i s cvičením jemné jógy a protažením, které po celém dnu přijde vhod.

Také pro vás můžeme zajistit nezapomenutelnou noc plnou rytmů a tance. Naše večerní zábava s DJem vám zajistí skvělou atmosféru a hudbu, která vás udrží na parketu klidně až do rána, budete-li chtít. 

Cenu uvádíme za skupinu

Trvání

Cena

Prožitkový večer s violoncellem

1,5 hod.

10 500 Kč

DJ (orientační cena)

6 hod.

19 500 Kč

Degustace vín

Degustaci můžeme doplnit o pokrmy


Řízená degustace varianta A

Tato degustace zahrnuje 6 vzorků pro každou osobu a bude koncipována dle požadavků zákazníka z lokálních a zahraničních vín tak, aby odpovídala cenové nabídce.

Řízená degustace varianta B

Tato degustace zahrnuje 6 vzorků pro každou osobu a bude koncipována dle požadavků zákazníka z lokálních a zahraničních vín tak, aby odpovídala cenové nabídce. U této varianty můžeme připravit tematický balíček, který bude zaměřen na určitý region Evropy nebo určitou odrůdu.

Cenu uvádíme za osobu/akci

Upřesnění

Cena

Servis sommeliera a doprava

akce

8 000 Kč

Řízená degustace varianta A

osoba

750 Kč

Řízená degustace varianta B

osoba

1 250 Kč

Plavba lodí

Molo a lodě pro návštěvníky hotelu


V současné době je k dispozici molo pro návštěvníky restaurace a hotelu. U mola se mohou vyvázat čtyři lodě. Pro ubytované a návštěvníky restaurace je po dohodě k dispozici rampa, kde lze spustit loď na vodu.

Pro pohodové chvíle na vodě pro vás můžeme zajistit plavidla různého typu, která je možné si půjčit s kapitánem, nebo bez něho, jste-li vlastníkem průkazu VMP. Pro malé loďky s motorem 5 hp není průkaz potřeba. Nebo pro milovníky adreanlinu můžeme zajistit jízdu na vodním skútru, létání na Flyboardu, Jetpacku a Hoverboardu a vodní lyžování.

Ceny na vyžádání.

Projížďky na koních

Včetně plné výstoje pro účely svatby


Přímo u hotelu nabízíme projížďky na koních do krásné okolní přírody, která nabízí široké možnosti tras pro začátečníky i pokročilé jezdce.


Navíc můžete koně využít také pro Vaši svatbu včetně focení s plnou výstrojí.

Cenu uvádíme za osobu

Trvání

Cena

Jízda na koni

1 hod.

800 Kč

Svatební focení s koňmi

2 hod.

na vyžádání

Tým hotelu se na vás těší


Pro podrobnější informace a nabídku nás prosím kontaktujte na e-mailu info@hotel-mandat.cz nebo tel: +420 604 379 147.

cs_CZ